Пошук

Перемога!

Народна студія сучасного вокалу "Мрія"( керівник Оксана Рудковська) Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара виборола 1 премію на 25 ювілейному Міжнародному телевізійному фестивалі "Доля" у Києві!

Фестиваль підтримує БО Президентський фонд «Україна» Л. Д.Кучми. Завжди перемагати важко, а цього року було надіслано 187 заявок в усього світу. До конкурсу допустили 40 учасників і більшість з яких є професійними співаками або студентами музичних училищ та академій. Серед учасників були Білорусь, Китай, Узбекістан, республіка Доміникано та майже всі регіони нашої України. Навіть група «Тріода», яка була супер-фіналістом Х-фактору, стала учасником цьогорічного фестивалю.


Кожний віступ та обговорення – справжній майстр –клас від тих людей, які і самі співають , і викладають, і виступають на кращих концертних майданчиках країни. Українська пісня завжди буде в тренді, тому, що потрібно мати не тільки голос , а й душу, справжне відкрите серце. «Мрія» отримала корисні поради, що до вдосконалення своєї майстерності та слова Наталі Бучинської: «У вас дуже теплий колектив. Ви маєте гарні перспективи для росту і розвитку. На вас дуже приємно дивитись та слухати»


Члени журі – народна артистка України Наталя Бучинська, народний артист України Олександр Гурець, заслужений діяч мистецтв , композитор т виконавиця Лілія Остапенко , заслужений артист України ,композитор Іван Красовський і народний артист України Мар"ян Гаденко - всі відомі люди музичного простору України та світу - присудили дівчатам 1 премію, Приз глядацьких симпатій і грошовий сертифікат від БО Фонд Ярослава Бублика!
«Мрія» щиро вдячні долі за те, що є можливість бувати на фестивалі такого рівню, де учасниками гала-концерту поруч з початківцями є такі метри естрадного та оперного мистецтва! ВІтайте нашіх красунь! "МРІЯ" того варта!

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.palac.dp.ua/news/50-peremoha#sigFreeId9ff6b55d84

Designed by Сайт города Читы

Презентація