Пошук

День міста – свято для всіх

Студенти Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара долучилися до святкувань Дня міста Дніпра.

 

 

На майданчику Набережної о 13:00 розпочався грандіозний щорічний парад оркестрів – учасників Всеукраїнського фестивалю Dnipro Spirit of Orchestras – музичного фесту з найкрутішими оркестрами України, серед яких були колективи з Чернігова, Хмельницького та Кременчука. Ви точно чули його, якщо прогулювалися Набережною чи площею Героїв Майдану, або слідкували за неймовірним карнавалом. Сотні містян вітали оплесками гостей, які, окрім дефіле, показали кожен власну програму. Студенти народної студії сучасного вокалу «Мрія» Палацу студентів ДНУ (керівник Людмила Іщенко) разом з директоркою Палацу Оксаною Рудковською взяли участь у святковому шоу. Протягом години дівчата розважали всіх, хто любить українську пісню.

«Для мене це був перший виступ на такій професійній сцені, – розповідає студентка другого курсу факультету економіки Євгенія Королюк. – Я живу в маленькому містечку і ніколи не була святкуванні такого масштабу. Місто співало разом з нами! Для мене було важливо не загубитися серед професіоналів. Вдячна за можливість бути причетною до такої події! За короткий час ми долучили до нашого виступу керівника ансамблю скрипалів Палацу студентів Влада Лисана – й це стало родзинкою нашого виступу. Жива скрипка і наші голоси чудово поєдналися».

 

 

Ведуча нагадувала всім про дотримання санітарних норм, тож свято стало своєрідним іспитом для містян. «Ми сумували за концертами і виступами, проте дуже хвилювалися, бо репетиції відновилися тільки у вересні, й тому хочеться наздогнати все, що відібрали у нас весняні місяці, – коментує студентка юридичного факультету Анастасія Жук. – День міста – ковток свіжого повітря для кожного. Я щаслива, що стала частиною свята».

Сподіваємося, що карантин невдовзі завершиться, всі будуть здорові, а ми знову будемо робити цікаві проекти.

Директорка Палацу студентів ДНУ
Оксана Рудковська

Designed by Сайт города Читы

Презентація