Пошук

Інклюзивно-мистецький проєкт «AUталанти-митціUA»

У рамках проєкту направленого на розвиток художніх здібностей дітей із аутизмом, реалізованого за підтримки Українського культурного фонду, у Палаці студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбулися уроки малювання для дітей та молоді.

Малювання - один з найдієвіших засобів корекційної роботи, що сприяє розвитку творчого потенціалу, розвиває моторику і координацію рук. Це найбільш приємний і комфортний спосіб для самовираження і взаємодії із зовнішнім світом. Так, перед початком занять, викладачка Вікторія Рудольф провела оглядову екскурсію старовинним палацом, аби діти мали змогу більше роздивитися архітектуру, декор. Учасники заходу створювали свої художні шедеври у гарних залах Палацу.

25 вересня в рамках інклюзивно-мистецького проєкту «AUталанти-митціUA» відбувся заключний етап заходів саме у Палаці студентів ДНУ - майстер клас із пісочної анімації. Вікторія Немченко відкрила дітям із аутизмом деякі секрети незвичного ремесла і показала, що не лише на папері можна малювати.

 

Designed by Сайт города Читы

Презентація