Пошук

Світло Різдва і добра у старовинному Палаці

Новорічне свято

«Світло Різдва і добра у старовинному Палаці»

Цей рік видався для всіх нас досить складним. Палац студентів ДНУ кожного року, незважаючи ні на що, на новорічні свята перетворювався на казкову країну для дітей. Кожне свято є великою роботою, проведеною нашими творчими колективами. Не менше п’ятдесяти співробітників та учасників колективів працювали цьогоріч над казковою виставою. Новорічне свято «Світло Різдва і добра у старовинному Палаці» створене та зрежисоване спеціально для дітей співробітників університету, дітей-переселенців та мешканців міста. Наші свята завжди є інтерактивними, ми полюбляємо, аби діти не лише переглядали виставу, а й ставали безпосередніми учасниками. Багато ігор, руханок, танців і пісень, - все це є візитівкою наших новорічних вистав.

Творчі колективи Палацу студентів ДНУ із задоволенням готувалися до цих свят. Дорослі та найменші учасники на рівних наполегливо працювали на репетиціях, аби показати усі свої набуті вміння та подарувати щастя і радість маленьким відвідувачам. Більшість студентів-учасників були дебютантами свята. Першокурсники навчилися спілкуватися з дітками різного віку, вели програму, як справжні професійні актори. Дарувати тепло і радість у скрутні часи - велике мистецтво!

Неперевершені українські пісні у виконанні народної студії сучасного вокалу «Мрія», чарівні феї та принцеси, учасниці народного театру студії «Маски», неймовірні та талановиті найменші учасники народної циркової студії «Радуга», - всі вони зробили свято неймовірним. Атмосферне виконання відомого на весь світ «Щедрика» від керівника ансамблю «Овація», Владислава Лисана, додало ще більш святкового настрою. Ну і, звісно, без українських танців у виконанні народного ансамблю фольклорного танцю «Веселка», не уявляємо жодного свята.

Попри нелегкі умови, іноді відсутність світла, опалення та інших складностей, нам вдалося. Нам дійсно вдалося подарувати дітям свято. Кожен наш маленький відвідувач ішов із Палацу з посмішкою на обличчі. Віримо, що всі побажання Святого Миколая для наших дітей та дорослих здійсняться.

Працюємо заради майбутнього нашої України! Віримо у Перемогу!

 

Designed by Сайт города Читы

Презентація