Пошук

Народний танцспортклуб "Ритм"

ritm1 Напрям творчості: бальні танці.

Рік заснування: 1967.

Керівники: Лідовська Галина Григорівна - Заслужений працівник культури України,суддя Всеукраїнської Федерації танцювального спорту вищої категорії, суддя міжнародного класу; Лацис Анна.

Телефони: (067) 561 76 34 (Галина Григорівна); (050) 932 91 96 (Анна).

 

Засновник і головний керівник ТСК "Ритм" - Заслужений працівник культури України Галина Лідовська, яка створила й очолила ансамбль, визначила навчальну програму, за якою працює колектив. Сьогодні напрям роботи колективу доповнює ще програма спортивного танцю, т.зв. танцю „диско”, а колектив став танцювально-спортивним клубом. Поширився і тренерський склад ансамблю – Галина Лідовська передає досвід молодому поколінню танцорів-викладачів.

У 1983 р. колективу присвоєно звання "Народний самодіяльний колектив". За роки свого творчого зростання „Ритм” неодноразово ставав лауреатом республіканських і всесоюзних фестивалів та конкурсів, а також лідером обласних і міських фестивалів, незмінним лауреатом фестивалю „Студентська весна” та ін.

У колективі заснована спеціальна група танцорів-спортсменів, які беруть участь у змаганнях зі спортивного бального танцю різного рівня: обласних, всеукраїнських та міжнародних.

Учасники танцювально-спортивного клубу "Ритм" є неодноразовими переможцями обласних турнірів зі спортивного танцю, а також є призерами та фіналістами на міжнародних змаганнях в Австрії, Італії, Польщі, Німеччині, Словенії та на офіційних чемпіонатах України зі спортивного бального танцю в категоріях: юніори, молодь та дорослі.

Заняття в танцспортклубі "Ритм" доступні кожному. Тут займаються студенти Дніпровського національного університету та інших вузів, а також діти віком від 6 до 16 років. Створені також спеціальні групи для дорослих, які своїм хобі обрали спортивні бальні танці, адже танці – це молодість, шалений ритм життя.

У 2018 році Егор Беляєв та Катя Попович, першокурсники економічного факультету ДНУ, завоювали І місце на міжнародному турнірі в Турції, стали фіналістами Кубка України (м.Київ), перемогли на турнірі у Львові. Цим танцівникам присвоєне почесне звання "Кандидат у майстри спорту".

 
2-4 жовтня відбувся Національний Чемпіонат України 2020 з танцювального спорту, на якому студенти Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, учасники танцспортклубу «РИТМ» Палацу студентів - танцювальна пара Беляєв Єгор та Попович Катерина посіли друге місце в категорії Дорослі до 21 року, 10 танців🏆🥈!
 
Нові перемоги 2021 року:

Студентка Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара - Ніна Котловська та її партнер Гліб Лісогор, вихованці Танцспортклубу «Ритм» Палацу студентів ДНУ (керівники Галина Лідовська та Анна Лацис), зайняли:

3-є місце на Чемпіонаті України у категорії «Дорослі» з 10 танців

2-ге місце у категорії «Дорослі» за програмою стандарт на фестивалі «Slobozhansky cup»

3-є місце на Чемпіонаті Харківської області у категорії «Дорослі» за програмою стандарт.

 

 

 

 

 

 

 

Designed by Сайт города Читы

Презентація