Пошук

Народний ансамбль фольклорного танцю "Веселка"

Напрям творчості: народний танець.

Рік заснування: 1975.

Керівник: Жир Сергій Іванович - проректор з організаційно-гуманітарної роботи Університету митної справи та фінансів

Телефон: (050) 608 21 27, (067) 943 67 05

Сайт

У 1993 році ансамблю „Веселка” було присвоєно звання „Народний аматорський колектив профспілок України".

У різні роки ансамблем керували В.І.Рогозін, О.О.Бандура, Н.В.Ващенко.

З 1979 році незмінним керівником, постановником танців, хореографом-балетмейстером є випускник фізико-технічного факультету університету Сергій Іванович Жир.

Народний ансамбль танцю „Веселка” ставав дипломантом фестивалів художньої творчості на ВДНГ у Москві та Києві, неодноразовим лауреатом міського та обласного фестивалю художньої самодіяльності „Студентська весна”, а також є учасником багатьох фольклорних конкурсів і оглядів на Україні, в Росії, Молдові, Грузії та Білорусі. Колектив є постійним учасником фестивалів: „Бойківська ватра” (Івано-Франківська обл.), „Танцююча осінь” (м. Кривий Ріг) та „Веснянки” (м. Донецьк).

У репертуарі колективу більше 20 номерів: народні, сюжетні танці та хореографічні композиції не тільки українські, а й країн СНД та інших народів світу.

Традиційним для народного ансамблю „Веселка” є переважно студентський склад. На сьогоднішній день у колективі займаються понад 50 студентів з різних ВНЗ, але більшість – студенти Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара та курсанти Університету митної справи та фінансів.

Сьогодні „Веселка” – один з кращих у своєму жанрі колективів нашого міста й області, який користується популярністю серед різних поколінь.

Досягнення за 2017 рік:

Народний ансамбль фольклорного танцю «Веселка» отримав Гран-при Міжнародного конкурсу народного мистецтва «Шацькі озера» (м.Шацьк), став  переможцем обласного  всеукраїнського конкурсу народної творчості імені Павла Вірського, отримав перше місце на Міжнародному фестивалі "Барвистий віночок 2017 " (м. Київ.), перше місце  на фестивалі "Березневі канікули2017" (м. Дніпро), лауреат фестивалю "Студентська весна 2017». Ансамбль був  визнаним, як кращий колектив в номінації «художня самодіяльність» конкурсу  "Студент року",  лауреат фестивалю "Зі злагодою в серці",  учасник міжнародного концерту до Дню Перемоги (м. Брест, Білорусь), призер обласного чемпіонату зтанцювального спорту, призер міжнародних турнірів « Днепр- сир», «Кубок Шкляра», переможець турнірів «Львов- open» (м. Київ) та  відкритого чемпіонату Іспанії. Срібний призер Кубку України 2017 за 8 танцями.

Досягнення за 2018 рік:

Народний ансамбль фольклорного танцю «Веселка» став лауреатом фестивалю «Студентська весна - 2018».

Designed by Сайт города Читы

Презентація