Пошук

Волонтерська робота

14 березня творчий колектив Палацу студентів ДНУ вже вдруге відвідав дітей-переселенців у готелі «Жовтневий», аби підняти настрій малечі та покращити їх психологічний стан.
Ведучою заходу стала директорка Палац студентів ДНУ Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Оксана Рудковська, у якості аніматорів та співаків їй допомагали солісти народної студії сучасного вокалу «Мрія» - Дмитро Швєдов (ФФЕКС ДНУ) та Світлана Пархомук (ФСЗМК ДНУ).
 
Приємним подарунком для дітей став виступ Валентини Корабліної, керівника народної циркової студії «Радуга», яка показала виступ з голубами.
 
За звуковим пультом цього разу працював Віталій Ільченко, голова технічної служби Палацу.
 
Працівники Палацу вирішили не обмежуватися виступами лише у готелі, а запросили дітей на екскурсію до нашої історичної будівлі, адже територіально - ми сусіди. Екскурсія має відбутися вже у найближчі декілька днів за погодженням з батьками і дітьми.
 
Сьогодні кожен має бути на своєму місці, і творча діяльність не залишається осторонь. Творчість та пісні завжди підіймали бойовий дух. Будемо й надалі працювати у цьому напрямку!
 
Більше відео на нашій сторінці https://www.instagram.com/p/CbGBk8DNe_Z/...
 

Designed by Сайт города Читы

Презентація