Пошук

«Мрія» - переможець конкурсу мистецтв

 
Студенти ДНУ – переможці Всеукраїнського онлайн-конкурсу мистецтв

Із 25 січня по 9 лютого у Києві проходив Всеукраїнський конкурс мистецтв «Любов – це…», присвячений Дню усіх закоханих. Студенти ДНУ, учасники народної студії сучасного вокалу «Мрія» Палацу студентів, вибороли І премію у номінації «Естрадний вокал» у віковій категорії від 19 до 40 років. У цій же номінації художня керівниця колективу отримала диплом лауреата І премії серед викладачів. 

Сьогодні війна вносить у наше життя значні корективи, через які проведення повноцінних масштабних заходів неможливе. Єдиним способом продемонструвати свій талант на широкий загал стають фестивалі та конкурси онлайн.

Із 25 січня по 9 лютого вихованці народної студії сучасного вокалу «Мрія» Палацу студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара взяли участь в мистецькому фестивалі «Любов – це…». Захід, що проходив в онлайн-форматі, організовувався громадською організацією «Динаміка успіху».

- Для участі в конкурсі ми попередньо записали відео виконання пісні. Обрали композицію «Біля тополі», яка розповідає про сьогоднішні реалії: сміливих і незламних українців, їхню жагу до життя та любов до нашої Батьківщини. Із цим номером ми стали кращими у номінації «Естрадний вокал» у віковій категорії від 19 до 40 років, – поділився учасник колективу «Мрія», студент І курсу економічного факультету, Андрій Левенець. 

Інша учасниця колективу, студентка ІІ курсу факультету фізики електроніки і комп’ютерних систем, Анна Качуренко розповіла, що до конкурсу готувалися досить довго. Однак воно того вартувало!

- Ми вчили пісню приблизно три місяці: розкладали на партії, відпрацьовували подання звуку та, взагалі, свої дії і рухи на сцені. Однак перемога багато в чому – заслуга нашої керівниці Людмили Іщенко. Дякуємо Людмилі Андріївні за те, що нас надихала, підтримувала і допомагала. Без неї нічого б не було!

До речі, художня керівниця колективу «Мрія» Людмила Іщенко сама була учасницею конкурсу. 

- Я також взяла участь у номінації «Естрадний вокал», але вже серед викладачів, аби підтримати і надихнути своїх студентів у цій вокальній боротьбі, – зазначила пані Людмила. – Виконання пісні «Материнська любов» принесло мені диплом лауреата І премії. 

Загалом, учасниками всеукраїнського фестивалю стали півтори тисячі вокалістів, які були гідними суперниками вихованцям ДНУ.

- Ми мали доступ до виступів інших конкурсантів і маю сказати, що серед такої кількості інших талановитих виконавців було досить складно вибороти перемогу, але ми це зробили, – говорить Людмила Андріївна. – І ця перемога – надія на те, що які б негаразди та складнощі нас не спіткали, в результаті все буде добре!

Вітаємо учасників студії «Мрія» із вокальним тріумфом. Сподіваємося, що вони ще неодноразово поділяться новими здобутками на своєму творчому шляху!

Палац студентів

Світло Різдва і добра у старовинному Палаці

Новорічне свято

«Світло Різдва і добра у старовинному Палаці»

Цей рік видався для всіх нас досить складним. Палац студентів ДНУ кожного року, незважаючи ні на що, на новорічні свята перетворювався на казкову країну для дітей. Кожне свято є великою роботою, проведеною нашими творчими колективами. Не менше п’ятдесяти співробітників та учасників колективів працювали цьогоріч над казковою виставою. Новорічне свято «Світло Різдва і добра у старовинному Палаці» створене та зрежисоване спеціально для дітей співробітників університету, дітей-переселенців та мешканців міста. Наші свята завжди є інтерактивними, ми полюбляємо, аби діти не лише переглядали виставу, а й ставали безпосередніми учасниками. Багато ігор, руханок, танців і пісень, - все це є візитівкою наших новорічних вистав.

Творчі колективи Палацу студентів ДНУ із задоволенням готувалися до цих свят. Дорослі та найменші учасники на рівних наполегливо працювали на репетиціях, аби показати усі свої набуті вміння та подарувати щастя і радість маленьким відвідувачам. Більшість студентів-учасників були дебютантами свята. Першокурсники навчилися спілкуватися з дітками різного віку, вели програму, як справжні професійні актори. Дарувати тепло і радість у скрутні часи - велике мистецтво!

Неперевершені українські пісні у виконанні народної студії сучасного вокалу «Мрія», чарівні феї та принцеси, учасниці народного театру студії «Маски», неймовірні та талановиті найменші учасники народної циркової студії «Радуга», - всі вони зробили свято неймовірним. Атмосферне виконання відомого на весь світ «Щедрика» від керівника ансамблю «Овація», Владислава Лисана, додало ще більш святкового настрою. Ну і, звісно, без українських танців у виконанні народного ансамблю фольклорного танцю «Веселка», не уявляємо жодного свята.

Попри нелегкі умови, іноді відсутність світла, опалення та інших складностей, нам вдалося. Нам дійсно вдалося подарувати дітям свято. Кожен наш маленький відвідувач ішов із Палацу з посмішкою на обличчі. Віримо, що всі побажання Святого Миколая для наших дітей та дорослих здійсняться.

Працюємо заради майбутнього нашої України! Віримо у Перемогу!

 

Фотовиставка «У кожного свій фронт»

У Палаці студентів ДНУ відкрито благодійну фотовиставку «У кожного свій фронт»!

Фотовиставка представлена світлинами, головним меседжем котрих є боротьба у різних її проявах: викладачі, студенти, дніпряни, кожен з яких на своєму «фронті» наближає Перемогу.

Підтримали захід Департамент освіти і науки Дніпропетровської ОДА та Козацький Благодійний Фонд "Меморіал Сірка".
Саме у співпраці Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара та благодійного фонду організовано збір коштів на помпу для аспірації та іригації й супутні матеріали для військового шпиталю.

Факультет економіки представив мистецькі роботи, які відображають погляд молоді на сьогодення. Студентки Софія Кривонос та Марія Денісова зробили серію фотографій, що має назву «Неприйняття реальності». Кожне фото як відображення емоцій, що викликає війна.
Факультет української й іноземної філології та мистецтвознавства вразив наданими плакатами на тему війни.
Факультет систем і засобів масової комунікації, юридичний факультет та факультет психології та спеціальної освіти надали світлини своїх студентів, співробітників, випускників, котрі волонтерять, воюють, стоять на захисті нашої держави у тилу і на полі бою.

Палац студентів ДНУ та університет безпосередньо представили на розсуд відвідувачів світлини своєї волонтерської роботи, підтримки бойового духу бійців та вимушених переселенців, важливої роботи, що тримає стабільність за межами передової.

Відкриття стало дійсно особливим, адже ще до початку відкриття відвідувачі одразу поринули в атомферу урочистості завдяки перформансу «Дерево життя».

Варто згадати про студентські творчі колективи Палацу, виступи котрих надали заходу відчуття єдності, завершеності та певної атмосфери. Народний театр-студія «Маски», народна студія сучасного вокалу «Мрія», народна циркова студія «Радуга», ансамбль «Овація» - колективи, що вражають своїм професіоналізмом та наполегливою роботою.

Фотовиставка чекає на відвідувачів у Палаці студентів ДНУ.
Закликаємо кожного зробити добру справу і доєднатися до благодійної акції, зробивши добровільний внесок на спеціальний рахунок: https://send.monobank.ua/jar/6sfM7td7vS

Разом до Перемоги!

 

 

 

 

 

 

 

Екскурсії для першокурсників - 2022

Екскурсії у Палаці

Хотілося б написати, що зараз тривають екскурсії для першокурсників у Палаці студентів ДНУ, які вже давно стали традиційними на початку навчального року, але зараз - це не просто екскурсії, це вже дещо більше. У складних і тривожних реаліях війни кожен із нас вчиться жити і працювати по-новому. Тож і екскурсії змінилися за потребами часу. Це вже не просто знайомство з історією університету, палацу та творчими колективами. У екскурсії з’явився дуже важливий елемент, як-то інтерактивна казка, яку можна, можливо трохи зухвало, назвати психологічною. Адже студенти особисто виконують ролі, виявляють емоції, підіймають собі настрій та бодай трохи налаштовуються на позитивний лад! Казка, яка написана та зрежисована нашими досвідченими керівниками колективів, направлена на підняття бойового духу нашої молоді. У грайливій формі ми нагадуємо про Україну, її незламність і віру в Перемогу. 

Також, неабиякою приємною родзинкою екскурсійної програми є виступ керівника колективу народної циркової студії «Радуга», Валентини Корабліної, з птахами, символом Миру, - голубами. Студенти, наші «вчорашні» діти, дуже радіють і  особисто беруть участь у творчому номері, стаючи на декілька хвилин справжніми дресирувальниками. 

Не варто лишати поза увагою й творчі виступи інших колективів Палацу: народна студія сучасного вокалу «Мрія», ансамбль «Овація», народний ансамбль фольклорного танцю «Веселка», танцспортклуб «Ритм», народний театр-студія «Маски», - це перш за все не міні-концерт, а показ можливостей для студентів-першокурсників у Палаці студентів ДНУ. Важливо, щоб хлопці та дівчата знали, як можна творчо розвиватися у складі творчих колективів поза навчанням, а головне - безкоштовно. 

А ще цього року кожна група студентів в обов’язковому порядку мала знайомство та розмову з Сергєєвим Василем Петровичем, уповноваженим з антикорупційної діяльності Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. Василь Петрович підіймав тему доброчесності та антикорупційних дій. Тепер наші студенти будуть упевнені у всебічному захисті з боку університету та матимуть точний план, як діяти у разі порушення їх прав

На початок жовтня ми зустрілися у Палаці майже з усіма факультетами, дехто ще на черзі, та ми завжди відкриті для нових екскурсій і творчих задумів!

 

 

Designed by Сайт города Читы

Презентація