Пошук

Містичний палац

«Хеллоуін» у Палаці студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара святкуємо гучно. Долучаються до свята усі творчі колективи Палацу та студенти з усіх факультетів університету. У цей день ми намагаємося зробити тематичний захід максимально незабутнім.

У містичний вечір учасники колективів перетворюються у жахливих привидів Катерини ІІ та Потьомкіна, відьом, чортів та інших персонажів, що наводили остраху на відвідувачів. Весь вечір гостей вражає живий музичний супровід перемішуючись з страхітливими музичними композиціями!

У вечір Хеллоуіну на бажаючих полоскотати нерви чекає інтерактивна екскурсія.

Для поціновувачів літератури підготований найстрашніший уривок з твору Миколи Гоголя - «Вій» у виконання театру-студії «Маски».

Увесь Палац прикрашений тематичними гарбузовими головами, павутинням з павуками, здається, що у темних закутках приховалися страшні істоти. А може й не здавалося, адже іноді з темряви виринають чиїсь руки і намагаються схопити відвідувачів. Також для гостей був заготовлений пунш в подарунок та оберіг від зла.

Відвідувачі матимуть змогу поринути в історію Палацу, овіяну таємницями, побувати на балу, пройти темними коридорами, не очікуючи, що їх чекатиме за новим поворотом.

Вцілому трохи страху, багато веселощів, крапля історії і творчості - все це зробить вечір незабутнім.

Екскурсії організовано з дотриманням усіх карантинних норм.

Кількість відвідувачів обмежена. Програма триває 1,5 години.

УВАГА! Обов'язковий попередній запис.

Телефон для довідок: 099-686-20-18 – Олена Доманська.

Ми знаходимось: м. Дніпро, пл. Т.Шевченка,1.

Кожного року екскурсійна програма оновлюється!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Designed by Сайт города Читы

Презентація