Пошук

Народний театр танцю "La Vie"

Напрям творчості: сучасна хореографія, contemporary dance, танець модерн, пластичний театр.

Рік заснування: 2006.

Керівник: Олена Доманська

 

Театр танцю "La Vie" був створений у 2006 році з ініціативи групи студентів Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара. Вже у 2008 році театр офіційно стає колективом Палацу студентів. А в 2014 - захищає звання "Народного аматорського колективу України".

Головною особливістю колективу є те, що у своїй творчості він поєднує хореографію з театральним мистецтвом, намагаючись через танець донести до глядача певні ідеї, емоції, почуття. У репертуарі театру окрім звичайних танцювальних номерів є також цілі танцювальні вистави.

Учасники театру танцю "La Vie" у своїй роботі використовують різні танцювальні стилі - contemporary dance, модерн, контактну імпровізацію, класичну хореографію, а також широко використовують прийоми театральної сценічної пластики.

Колектив із перших років свого існування є постійним учасником різноманітних танцювальних і театральних фестивалів і конкурсів різних рівнів.

Двері театру танцю "La Vie" завжди відкриті для всіх, хто хоче навчитися танцювати, виражати себе через танець і реалізувати себе у творчості.

Досягнення за 2019 рік:

  • Лауреат 50-го ювілейного міського міжвузівського фестивалю "Студентська весна - 2019".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Designed by Сайт города Читы

Презентація